Cechy Pani Lew

Kobieta spod znaku Lwa to urodzona dama, porusza się z gracją, nosi głowę wysoko, gdyż jest świadoma własnej wyjątkowości. Oczywiście, swoją wyższość nad innymi tym łatwiej jest jej podkręcać, że z reguły to ładna, zgrabna i powabna osóbka. Ponadto, posiada swój styl, uwielbia markowe rzeczy i doskonale wie, w jakich kreacjach prezentuje się zjawiskowo. Potrafi jak nikt inny strojem podkreślać swoją kobiecość, a także zawrócić niejednemu mężczyźnie w głowie.

Warto zwrócić uwagę na to, że dla wielu osób jest autorytetem, gdyż wie, czego chce, jest pewna siebie i potrafi narzucić innym swój punkt widzenia. Nigdy nie zawraca z raz obranej drogi, wytrwale dąży do zamierzonego celu, i wcześniej czy później zawsze go osiąga, dlatego z powodzeniem można ją nazwać kobietą sukcesu. Na uwagę zasługuje fakt, że często przewodzi różnym grupom, w pracy bez najmniejszego wysiłku pnie się po szczeblach kariery zawodowej, bowiem jest błyskotliwa i cechuje się zaradnością oraz inteligencją. Z pewnością, Pani Lew to kobieta aktywna, lubiąca być w ciągłym ruchu, dlatego często podróżuje i szuka nowych wyzwań.

Jeżeli chodzi o partnera życiowego, to przeważnie ma duże wymagania w stosunku do niego, ale życie często jej płata figle i poślubia przeciętnego pana, który niczym się nie wyróżnia z tłumu. Ale mimo wszystko jest dobrą żoną oraz matką i spełnia się w tej roli doskonale. Poza tym, zazwyczaj wspiera męża w jego pracy zawodowej, czasami nawet pomaga mu prowadzić interes. Nie ulega wątpliwości, że jest oddana swemu partnerowi życiowemu, chociaż jest też świadoma własnego uroku i tego, jak działa na innych mężczyzn. Jednakże jest lojalna i nawet nie dopuszcza myśli o zdradzie, ponieważ za żadne skarby nie zniszczyłaby swego ogniska domowego czy zraniłaby męża lub dzieci. Poza tym, gdy ma świadomość tego, że dla ukochanego jest jedyną, najważniejszą kobietą na świecie, gotowa jest zrobić dla niego wszystko, nawet popracować nad swym trudnym charakterem.

Bywa, że czasem zdarza się jej ponarzekać i ma tendencje do rządzenia. Jednakże potrafi też odpuścić i nie drażnić za bardzo swojego mężczyzny, który i tak najczęściej zrobi wszystko, o co go poprosi. Warto zwrócić uwagę na to, że potrafi dbać o dom, a jego wnętrze robi na gościach ogromne wrażenie, gdyż Kobieta Lew ma zmysł artystyczny i potrafi gustownie zaprojektować wszystkie pomieszczenia. Oprócz tego, bywa nieco gadatliwa i rzadko dopuszcza innych do głosu, co bywa bardzo denerwujące dla domowników. Niestety jest też uparta i musi zawsze postawić na swoim, chociaż czasami wie, że nie ma racji.