Pan Lew charakterystyka

Pan Lew kocha luksus, pieniądze i wszystko co markowe. Uwielbia zaszczyty, pochlebstwa i dlatego zrobi wszystko, by być w centrum uwagi. Poza tym, cechuje go chęć posiadania władzy, w związku z czym doskonale realizuje się w polityce. Kolejną jego cechą jest duma oraz pewność siebie i przeświadczenie o własnej nieomylności. Posiada silny charakter, w związku z czym nierzadko dominuje, a także przewodniczy jakieś grupie, w której cieszy się ogromnym autorytetem.

Trzeba zaznaczyć, że swoją osobą wzbudza respekt i niewiele osób odważy się mu sprzeciwić, w szczególności publicznie. Na uwagę zasługuje fakt, że Pan Lew jest szczery, czasami nawet do bólu, i zawsze mówi to, co myśli. Jednakże jest również ciepłą i pogodną osobą, która wzbudza sympatię. Oczywiście, do szczęścia potrzebna jest mu aprobata innych, gdyż wtedy potrafi rozwinąć skrzydła i pokazać, na co go stać. Kiedy posiada wsparcie ze strony rodziny, znajomych czy współpracowników potrafi wykazać zdolności przywódcze i organizatorskie. Wykazuje również umiejętności praktyczne. Poza tym, Pan Lew to moralista, ma określony ściśle system wartości, który czasami stara się narzucić innym. Brzydzi się niesprawiedliwością i zawsze jest gotów bronić słabszych, głównie kobiet, starszych i dzieci.

Z pewnością, to także ambitna osoba, która wymaga wiele od innych, ale jeszcze więcej od siebie. Nigdy nie idzie na łatwiznę, gdyż uważa, że w życiu można osiągnąć wszystko, jeżeli się tylko uparcie podąża do celu. Warto też wspomnieć o tym, że Lew jest urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, bowiem z kłopotliwych sytuacji zazwyczaj wychodzi cało. Oprócz tego, to megaloman, kochający muzykę, sztukę i rozrywkę. Nie zapominamy o tym, że to typ eleganta, poruszającego się z gracją, którego maniery są nienaganne. Ma swój styl i zawsze wyróżnia się tłumu, chociaż niekoniecznie obdarzony jest urodą fizyczną. Otóż, w przypadku Lwa najważniejsze jest jego wewnętrzna siła, która wszystkim dokoła imponuje.

Nie zawsze musi być przystojny, ale ma w sobie to coś, dzięki czemu posiada niezwykłe powodzenie u płci przeciwnej. Potrafi swoim zachowaniem, wdziękiem i uśmiechem oczarować kobiety. Niestety, sam też jest bardzo kochliwy i szybko poddaje się namiętnościom, co nie zawsze się dobrze dla niego kończy. Nie każdy wie o tym, że Lew jest trochę zakompleksiony i dlatego odzywa się w nim typ zdobywcy, ponieważ ciągle musi sobie udowadniać, że żadna kobieta nie może się mu oprzeć. Dlatego gdy dostanie kosza od wybranki serca, przeżywa do dotkliwie i na dłuższy czas może nawet zrezygnować z wszelkich podbojów miłosnych.