Związki, miłość i partnerstwo wg Lwa

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że związki uczuciowe Lwom udają się głównie z Baranami i Strzelcami. Oprócz tego, potrafią się porozumieć także z Wagami i Bliźniętami. Niestety, z innymi Lwami nie jest już kolorowo, ponieważ każda ze stron pragnie dominować i oczekuje adoracji własnej osoby. Z pewnością, nic dobrego raczej nie wyjdzie także ze związku Lwa z Skorpionami i Bykami. Warto zaznaczyć, że Lwy w swoim związku są szczere w okazywaniu uczuć, chociaż czasami wstydzą się pokazać, że im zależy na ukochanej osobie, w szczególności gdy mówimy o Lwach płci męskiej. Na uwagę zasługuje fakt, że ich podejście do miłości jest uzależnione od płci.

Otóż, kobiety spod znaku Lwa nie obdarowują uczuciem byle kogo, ponieważ ich wybranek musi mieć w sobie to coś, choć na pozór sprawia wrażenie zupełnie przeciętnego. Oczywiście, Lwica to także dobra żona i matka, która jest oddana swemu wybrakowi. Poza tym, jest świadoma swoich wdzięków i często jest adorowana przez innych mężczyzn, ale ich zainteresowanie wzbudza tylko dla zabawy, gdyż nawet przez myśl jej nie przejdzie, by zdradzić ukochanego. Trzeba podkreślić, że jest ona lojalną żoną, a także oddaną. Uwielbia komplementy i gdy mężczyzna ją adoruje oraz pożąda, chociaż do spraw erotycznych nie przywiązuje zbytniej wagi.

Z wielką troską dba o dzieci, które są oczkiem w jej głowie. Niestety, kobieta Lew lubi dominować, także w domu, w związku z czym nie jest łatwą partnerką. Potrafi także urządzić pięknie dom tak, aby sprawiał wrażenie przytulnego, ale jednocześnie luksusowego. Ponadto, nie lubi sprzątać ani gotować i jest bardzo wdzięczna mężowi, gdy wyręcza ją w części obowiązków domowych. Na uwagę zasługuje fakt, że idealny mąż dla Lwicy to taki, który zapewni jej dostatek, nie rozlicza z wydanych pieniędzy, jest urodziwy, aby mogła się nim pochwalić koleżankom i nie widzi poza nią świata.

Natomiast mężczyzna Lew ma trudności z odnalezieniem tej jedynej, ponieważ nie za bardzo umie poddać się miłości. Bywa, że kobiety traktuje jak kolejne trofeum, gdyż jest typem zdobywcy, który lubi się chwalić swoimi podbojami. Poza tym, szuka ładnej partnerki, która wizerunkowo pasowałyby do niego. Uwielbia być w centrum uwagi i ufa osobom, które wychwalają go po niebiosa, dlatego nie zauważa tego, że niektóre kobiety są z nim dla pieniędzy czy luksusu. Gdy odnajdzie bratnią duszę, potrafi się ustatkować. Troszczy się o żonę i dzieci, ale niekiedy bywa dla nich przykry, ponieważ ma problem z okazywaniem uczuć. Bywa bardzo zazdrosny o partnerkę i ciągle się obawia, że mogłaby znaleźć kokoś lepszego od niego. A, więc kobieta, która marzy o szczęśliwym życiu z Lwem powinna zrezygnować z własnych ambicji, nieustannie okazywać mu miłość oraz unikać jego krytyki, bo to jest jedyna recepta na udany związek z partnerem spod ognistego znaku