Odziaływanie Lwów na inne znaki zodiaku

 • Lew-Baran

Warto podkreślić, że osoby spod tych znaków posiadają ognisty temperament, ale mimo tego, potrafią się porozumieć doskonale. Otóż, Lew to ambitna osoba, a Baran jest porywczy, w związku z czym mogą wspólnie realizować swoje pasje. Z pewnością, w życiu mogą być wspaniałymi przyjaciółmi, ale już nie koniecznie partnerami, ponieważ zarówno Lew jak i Baran chcą dominować i z tego powodu w ich związku ciągle będzie iskrzyć.

 • Lew-Byk

Lew nierzadko imponuje Bykowi swoją przebojowością, zaś Lew docenia jego pracowitość. Jednakże osoby spod tych znaków są dumne, pewne siebie i nie chcą sobie ustąpić, dlatego kłótnie między nimi są na porządku dziennym.

 • Lew-Bliźnięta

Osoby spod tych znaków lubią rozrywkę i świetnie potrafią się wspólnie bawić na imprezach. Jednakże często próbują się nawzajem zmanipulować, w związku z czym jest im się trudno porozumieć, zwłaszcza w sferze zawodowej czy miłosnej.

 • Lew – Rak

Lew z Rakiem wspaniale się uzupełniają, dlatego osoby spod tych znaków mogą tworzyć trwałe związki. Otóż, Lew troszczy się o finanse, a Rak znów daje mu poczucie bezpieczeństwa. Poza tym, Lew z Rakiem to również wspaniali przyjaciele, którzy potrafią rozmawiać o wszystkim.

 • Lew-Panna

Lwy z Pannami nie mogą się nigdy ze sobą porozumieć, ciągle się o coś kłócą, a nieraz nawet prowadzą ze sobą wojnę. Chociaż chcieliby ze sobą nawiązać przyjazne relacje, nic z tego nie wychodzi, ponieważ za bardzo skupieni są na sobie i zbyt bardzo się od siebie różnią.

 • Lew-Waga

Osoby spod tych znaków często są zaprzyjaźnione ze sobą. Potrafią dojść do porozumienia i osiągnięcie wspólnego kompromisu nie jest dla nich trudnym zadaniem. Oprócz tego, darzą się wielkim zaufaniem i są wobec siebie życzliwe.

 • Lew-Skorpion

Lwy ze Skorpionami zazwyczaj posiadają podobny punkt widzenia, jednakże gdy zaczną zagłębiać się w szczegóły, dochodzi u nich do zwady. Lwy podobnie jak Skorpiony lubią dominować i choćby dlatego cały czas próbują pokazać im, kto tu rządzi.

 • Lew-Strzelec

Osoby spod tych znaków przeważnie są podobne do siebie i lubią wspólnie imprezować. Bywa, że się spierają o drobnostki, ale i tak, zawsze potrafią dojść do porozumienia.

 • Lew-Koziorożec

Osoby spod znaku Lwa kojarzone są z ogniem, zaś Koziorożce z chłodem, ale mimo tego często łączy je szczera przyjaźń, mimo tego, że Lwy nie są nieustannie adorowane, do czego są przyzwyczajone.

 • Lew-Wodnik

Osoby spod tych znaków bardzo się różnią od siebie i dlatego sobie wzajemnie imponują, Lew-odwagą i siłą, zaś Wodnik-poczuciem humoru.

 • Lew-Ryby

Lwy z Rybami nie mogą się dogadać, ponieważ nie rozumieją ich notorycznej krytyki. Natomiast Ryby nie są w stanie pojąć, jak można być tak wyniosłym i pewnym siebie oraz pozbawionym fantazji jak Lew.